REGISTRÁCIA DOBROVOĽNÍKA

 

Príprava podujatia si vyžaduje veľa energie, plánovania a tvrdej práce. Práve preto hľadáme do nášho teamu dobrovoľníkov, ktorí nám pomôžu s prípravou preteku. Pomôcť nám môžeš so samotnou prípravou preteku alebo s organizáciou v deň preteku. Ak sa rozhodneš pomôcť nám v deň preteku, je povinné zúčastniť sa deň pred pretekom na porade, kde ti všetko vysvetlíme.

Okrem skúsenosti a zážitkov z podujatia spoznáš zaujímavých ľudí, zažiješ veľa dobrej nálady a počas celého dňa sa o teba budeme starať občerstvením a nápojmi.

Pomáhať nám môžes pri budovaní prekážok, registrácii pretekárov, rozhodovaní pri prekonávaní prekážok, odovzdávaní cien, usmerňovania pretekárov či pri zabezpečovaní občerstvenia.

Minimálny vek dobrovoľníka je 16 rokov. Registrovať sa môžeš do 22.06.2024


Osobné údaje, ktoré ste nám poskytli (meno, priezvisko, email, tel. číslo) zbierame a uchovávame s vaším súhlasom za účelom spätného kontaktovania ohľadom dobrovoľníctva na podujatí Doby vežu 2024.

Všetky osobné údaje sú uchovávané v zabezpečenej a zaheslovanej databáze a nie sú poskytnuté žiadnej inej strane okrem organizátora poudajatia Doby vežu. Uchovávané budú do zrealizovania podujatia Doby vežu 2024 (22.06.2024), následne budú odstránené.

Ak si želáte preveriť osobné údaje, ktoré ste nám poskytli, alebo si želáte tieto osobné údaje upraviť či odstrániť, kontaktujte nás na emailovej adrese info@dobyvezu.sk.